کاربران گرامی، برای عضویت در این وب سایت، مطالعه و اطلاع دقیق از قوانین آن ضروری می باشد. ثبت نام ، شروع به استفاده و هرگونه بازدید از این وب سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش بدون قید و شرط قوانین درج شده در آن می باشد.

“شرایط عمومی بهره برداری از وب سایت لیست کالکشن 


1- وب‌سایت لیست کالکشن، یک وب سایت کاملا تخصصی در حوزه فهرست لیست دایرکتوری مشاغل،کسب وکار،متخصص،محصول،خدمات،داده بوده که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد گردیده و در حال فعالیت می باشد. این وب سایت ‌به عنوان یک وب سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می نماید.

2- محتوای اطلاعاتی سایت اینترنتی لیست کالکشن، به عنوان یک وب‌ سایت اطلاع‌ رسانی تخصصی در حوزه فهرست لیست دایرکتوری مشاغل،کسب وکار،متخصص،محصول،خدمات،داده بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی گردیده ؛ و لذا رعایت استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات این سایت الزامی می باشد . بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از زبان فارسی بغیر از درج نام برند که عموماً از طریق سایت پیشنهاد می گردد ، اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد گردید.